Image shown is a representation only.
| Manufacturer | Sun Microsystems |
|---|---|
| Manufacturer's Part Number | X7052A |
| Description | Sun; Product Type: RAM Module; Memory Size: 1 GB; Memory Technology: SDRAM; Packaged Quantity: 1; Number of Pins: 232-pin; |
| NAME | DESCRIPTION |
|---|---|
| Brand Name: | Sun |
| Memory Technology: | SDRAM |
| Number of Modules: | 4 x 256MB |
| Memory Size: | 1 GB |
| Product Type: | RAM Module |
| Product Name: | 1GB SDRAM Memory Module |
| Number of Pins: | 232-pin |
| Limited Warranty: | Lifetime |
| Error Checking: | ECC |
| Signal Processing: | Buffered |
| Packaged Quantity: | 1 |









